Поради нареченим

Весілля – це свято. Свято з великої букви, яке ви робите для себе та дорогих для вас людей. Будьте щасливі, посміхайтесь, плачте від щастя, не стримуйте емоцій. Це Ваш день! А ми постараємося зберегти для вас та ваших близьких ці безцінні моменти.

 

Поради молодятам

 

- одяг нареченої, під час створення зачіски та нанесенні макіяжу, повинен бути відповідним: не дуже яскравим, проте й не чисто білим чи чорним; легко зніматись.

- наречений просто зобов’язаний виглядати відповідно нареченій. Часто дуже добре, якщо крім зачіски чи укладки робиться і макіяж.

- бажано гарно спланувати розклад, маршрути, уточнити потрібні номери телефонів, хто в якому авто буде сидіти, можливо навіть призначити відповідальних за це. Дуже важливо, щоб молодята не займались безкінечними організаційними питаннями, а просто відпочивали і насолоджувались своїм святом.

- постарайтесь підготувати якісь сюрпризи один для одного, якісь дрібнички, які ще раз підкреслять ваші почуття, ваше відношення до близьких людей, що будуть на весіллі. Це збагатить ваше свято непідробними, щирими емоціями і просто приємною атмосферою.

- гарні дрібнички: все наше життя складається з дрібниць, а гарно оформлена церемонія завжди дасть змогу створити яскраві та незабутні фотографії. Прикраси залу, столів, квіти, таблички на столах, запрошення, сувеніри та карточки на пам’ять для гостей, перераховувати можна довго. Все це створює настрій вашого свята, принесе атмосферу урочистості та краси.

- не перезагаряйте перед весіллям: все має бути в міру J

- щоб уникнути важких наслідків на весіллі постарайтесь зробити холостяцьку вечірку дні за три до свята

- ввечері перед весіллям не пити багато рідини, щоб не було припухших облич і мішків під очима.

- всі необхідні заходи з епіляції зробити заздалегідь, щоб не проявлялись червоні плями і подібні неприємності

- необхідно мати з собою, або хоча б знати де взяти )): запасні нитки, голки, булавки,лейкопластир; можливо заспокійливе; обов’язково зручне взуття для танців; запасні колготки; парасолька; наречений в літню пору може подумати про запасну сорочку.

-призначити відповідальних за зовнішній вигляд нареченої і нареченого. Пам’ятайте, ви будете під постійним прицілом об’єктивів фото- та відеокамер. І якщо на фото «неслухняну» шпильку чи локон волосся ще можна «поправити», то на відео це набагато проблематичніше.

- реєстрація шлюбу, напевне, сама важлива і хвилююча частина цього дня. Як правило доводиться ставити кілька підписів в документах. Постарайтесь між підписами подивитись на фотографа, один раз на другу половинку і один раз на гостей. При цьому, коли підписуєте документи, постарайтесь не дуже низько опускати голову, щоб видно було обличчя і очі. Також руку, на яку ви вдягаєте обручку, постарайтесь повернути в сторону гостей і самі також трішки поверніться до них, щоб цей момент було добре видно. Вдягайте обручки не дуже швидко, щоб встигнути відчути момент, а також дати можливість зробити гарне фото

- одна із самих гарних церемоній реєстрації зазвичай проходить не в приміщенні, — а на виїзді. Проте, існують моменти, на які слід звернути увагу. Так, не дивлячись на всю красу вибраного місця, якщо воно знаходиться на відкритому, незатіненому просторі, в яскравий сонячний день сонце змусить наречених прижмурюватись та може залишати дуже жорсткі тіні на обличчях від надбрівних дуг та носу. А якщо сонце бокове і церемонія проходить ближче до вечора, коли воно знаходиться низько і має оранжевий відтінок, то ми отримаємо складне освітлення на обличчях. При наявності тіні від недостатньо густих крон дерев з’являються сонячні плями на об’єктах зйомки, які дадуть абсолютно непередбачуваний результат на фотографіях. . Тому рекомендується попередньо оглянути це місце в ту пору дня, коли буде проходити Ваша церемонія. Ще краще зробити це разом з своїм фотографом, щоб порадив як зробити краще. Наприклад можна поставити шатро, змістити стіл і стільці в інше місце під відповідним кутом до сонця. В результаті ви не будете жмуритись, обличчя будуть мати гарне рівне освітлення, біле плаття нареченої не буде в яскравих провалах в відтінках, що дасть незрівнянно кращі знімки на виході.

- вибираючи дату весілля неможливо передбачити які будуть погодні умови. Може так трапитись, що буде дощ, сніг, град, великий вітер і це унеможливить проведення прогулянки під відкритим небом. Не потрібно засмучуватись. Просто попередньо потрібно продумати запасний варіант дій на такий випадок: починаючи від вибору місця і формату зустрічі, закінчуючи місцями прогулянки. Як правило, завжди можна знайти кілька місць для красивої фотосесії. Наприклад, інтер’єри кафе, готелів і т. п., а взагалі в любих приміщеннях. Саме головне, навіть в поганих погодних умовах, – не засмучуватись, оскільки завжди можна зробити гарні світлини з чудовим настроєм.

- при виборі фотографа та відео оператора дуже важливо, щоб вони бачили зйомку в одному ключі, інакше вам прийдеться постійно переключатись з одного стилю роботи на інший. Відповідно, результат їх роботи буде не завжди найкращим.

- дуже важливо розуміти, що фотографії та відео – це єдине, що залишається у вас на пам’ять, на все життя, крім спогадів, які поступово будуть втрачати свою яскравість. Буває так, що люди тратять великі кошти на організацію банкету, а на фотографа грошей не вистачає. Або вистачає, але на дешевого. До мене не один раз приходили наречені з проханням «зробити щось», щоб фото мали гарний вигляд. Чи буває, що у вашого друга чи родича є чудова дзеркала, і ви думаєте, що на фотографії можна зекономити. Та коли ви побачите результат, то зрозумієте, що це не те, чого ви очікували. Тому не скупіться на професіоналів своєї справи, вони допоможуть не тільки гарно спозувати, але й увіковічнять ваш день максимально красиво та яскраво.